Başlangıç > Daikin Klima, Haber, Klima Markaları > Daikin Inverter – Yeni Daikin İnverter Enjoy Serisi Klimalar

Daikin Inverter – Yeni Daikin İnverter Enjoy Serisi Klimalar

Daikin FTXN25L, Daikin FTXN35L, Daikin FTXN50L, Daikin FTXN60L

1. Hızlı Isıtıp Soğutmayı Sağlayan Güçlü Modu

2. Ekonomi ve Konfor Sağlayan Konfor Modu

3. İç Ünitenin Daha Sessiz Çalışmasını Sağlayan Sessiz Modu

Keyifli Yaşam İçin

Gelişen teknoloji insanlara özgür hareket imkanı sunarken, yaşamın kendilerine özel kapalı alanlarında kullandıkları ekipmanlardan bekledikleri konfor ihtiyacını da arttırmıştır. Modern dünyada ideal çözümü hedefleyen DAIKIN duvar tipi üniteler, yıl boyu, gece – gündüz en iyi performansını sergileyerek, ortamda her anın keyfini çıkarmanıza imkan sağlar. Daikin split klimalar en yüksek verimliliği ve yıl boyunca konforu bir klimada birleştirir

İnverter Teknolojisi

Daikin tarafından geliştirilen inverter teknolojisi klima alanında gerçek bir yeniliktir. Çalışma prensibi basittir: Daikin inverter split klimalar gerçek ihtiyaca uygun gücü ayarlar. Ne fazlası, ne eksiği, bu teknoloji temel olarak iki avantajıda beraberinde getirmiştir.

Konfor

Daikin inverter klimalar, konforunuzu arttırırken enerji tasarrufu da yaparakyatırım maliyetini fazlasıyla çıkartır. Daikin split klimalar soğutma ve ısıtma gücünü sürekli olarak odadaki sıcaklığa göre ayarlar, gerekli oda sıcaklığına daha hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayarak sistemin demeraj süresini kısaltır ve sıcaklık elde edildikten hemen sonra sıcaklığın sabit tutulmasını sağlar.

Enerji Tasarrufu

Daikin İnverter split klimalar ortam sıcaklığını sürekli olarak standart çalışan geleneksel sistemlere kıyasla %30 daha az enerji tüketir!

Düşük sesli çalıştırma

İç ünite çok sessiz çalışır: üretilen ses seviyesi 24dB(A) değerine kadar düşmektedir. Sizin ve komşularınızın rahatı için dış ünitelerin ses seviyesi 51dB(A) değerini geçmez.

Otomatik Salınım

Otamatik salınım fonksiyonu homojen bir hava ve sıcaklık dağılımı sağlar. Geniş açılı hava üfleme özelliğine sahip hareketli üfleme kanatları sayesinde FTXN duvar tipi ünite tarafından üflenen hava, ünitenin bulunduğu yerden bağımsız olarak odanın en uzak noktasına dahi iletilir. Yatay kanatları elinizle kolayca ayarlayabilirsiniz.

Güçlü Mod

Güçlü mod fonksiyonu 20 dakika boyunca maksimum hava hacmini kullanır, örneğin sıcak bir günde eve geldiğinizde odanın hızlı bir şekilde soğutulmasını istiyorsanız bu fonksiyonu kullanabilirsiniz. Bu işlemden sonra klima otomatik olarak orijinal ayarlarına döner.

Fan Hızı

Beş farklı fan devri arasından seçim yapabilirsiniz: düşük, yüksek ve otomatik.

Nem Alma Programı

Özel bir nem alma programı ile odanızdaki nem seviyesi düşürülür ve bu işlem sırasında sıcaklıkta herhangi bir değişiklik meydana gelmez.

Gece Ayar Modu

Timer açık konumdayken klima, sıcaklığı otomatik olarak ayarlayacaktır, daha konforlu bir şekilde uyumanızı sağlamak amacıyla odanın ani şekilde soğumasının veya ısınmasının önlenmesi için soğutma sırasında ısı 0.50C’lik kademelerle düşürülürken, ısıtma sırasında 20C’lik kademelerle arttırılır.

Reklamlar
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: