Başlangıç > Daikin Klima, Haber, Klima Fiyatları, Klima Markaları > Daikin İnverter Klima – Yeni L Serisi, Daikin Inverter

Daikin İnverter Klima – Yeni L Serisi, Daikin Inverter

Daikin FTYN25LDaikin FTYN35LDaikin FTYN50LDaikin FTYN60L

1. Hızlı Isıtıp Soğutmayı Sağlayan Güçlü Modu

2. Dört Kademeli İç Ünite Fan Hızı

3. İç Ünitenin Daha Sessiz Çalışmasını Sağlayan Sessiz Modu

Kompakt & Dayanıklı Tasarım

FTYN duvar tipi üniteler evinize temiz ve konforlu bir hava sağlar. Konforunuzu daha da arttırmak için uzaktan kumandayı kullanarak çeşitli ayarlar arasında kolayca seçim yapabilirsiniz.

Düşük sesli çalıştırma

İç ünite çok sessiz çalışır. Üretilen ses seviyesi 25 dB(A) değerine kadar düşmektedir. Sizin ve komşularınızın rahatı için dış ünitelerin ses seviyesi 50 dB(A) değerini geçmez.

Otomatik salınım

Otomatik salınım fonksiyonu homojen bir hava ve sıcaklık dağılımı sağlar. Geniş açılı hava üfleme özelliğine sahip hareketli üfleme kanatları sayesinde FTYN duvar tipi unite tarafından üflenen hava, ünitenin bulunduğu yerden bağımsız olarak odanın en uzak noktasına dahi iletilir. Yatay kanatları elinizle kolayca ayarlayabilirsiniz.

Fan hızı

L serisinde üç farklı fan devri arasından seçim yapabilirsiniz. Düşük, yüksek ve otomatik. F serisinde ise yüksekten düşüğe doğru beş kademeli bir devir ayarı yapabilirsiniz.

Nem alma programı

Özel bir nem alma programı ile odanızdaki nem seviyesi düşürülür ve bu işlem sırasında sıcaklıkta herhangi bir değişim meydana gelmez.

Güçlü mod

Güçlü mod fonksiyonu 20 dakika boyunca maksimum hava hacmini kullanır, örneğin sıcak bir günde eve geldiğinizde odanın hızlı bir şekilde soğutulmasını istiyorsanız bu fonksiyonu kullanabilirsiniz. Bu işlemden sonra klima otomatik olarak orijinal ayarlarınadöner.

Gece ayar modu

Timer açık konumdayken klima, sıcaklığı otomatik olarak ayarlayacaktır, daha konforlu bir şekilde uyumanızı sağlamak amacıyla odanın ani şekilde soğumasının veya ısınmasının önlenmesi için soğutma sırasında ısı 0.5°C arttırılırken, ısıtma sırasında 2°C düşürülür.

Temiz Hava Kaynağı

FTYN duvar tipi üniteler sadece konforlu bir iklimlendirme değil, aynı zamanda temiz bir hava sağlar. Bu amaçla iç ünitelere titanyum apatit fotokatalitik hava temizleyici filtreler takılır. Filtre havadaki mikroskobik toz partiküllerini hapseder ve bakteri ve virüs gibi organik kirleticileri absorbe eder.

Reklamlar
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: