Başlangıç > Haber, Klima Markaları, Panasonic > ÇEVRE DOSTU BİR YAŞAM – DAHA TEMİZ BİR GELECEK İÇİN FİKİRLER

ÇEVRE DOSTU BİR YAŞAM – DAHA TEMİZ BİR GELECEK İÇİN FİKİRLER

ÇEVRE DOSTU BİR YAŞAM SÜRMEK – Panasonic, bütün dünyada aşağıdaki üç alanda kendisini çevre bilinçli ürünler geliştirmeye adamıştır: Küresel ısınmanın önlenmesi, kaynakların etkin kullanımı ve kimyasal madde yönetimi

– ENERJİ YÖNETİMİ

SEG (Akıllı Enerji Bağlantısı) konuta ait enerji kaynaklarını kablosuz bir ağ ve bir sunucu ile akıllı cihazlara bağlar.

– ENERJİNİN DEPOLANMASI

Stabil enerji beslemesi için konut içi lityum-iyon piller

– ENERJİ YARATMAK

Daha temiz ve verimli enerji yaratmak için güneş hücreleri ve yakıt hücreleri

– ENERJİ TASARRUFU

Kaynakların en üst düzeyde tasarrufundan etkili bir ısıtmaya kadar – Panasonic çok sayıda çevre dostu cihaz sunmaktadır: LED/ ESL, ERV, Klima, Çamaşır Makinesi, Derin Dondurucu, Isı Pompası

DAHA TEMİZ BİR GELECEK İÇİN FİKİRLER – Panasonic, küresel ısınmanın önlenmesi, kaynakların etkin kullanımı ve kimyasal madde yönetimi gibi üç konuda kendini çevre dostu ürünler geliştirmeye adamıştır.

Dünyanın CO2 emisyonlarını azaltmaya çalıştığı bir dönemde, Panasonic konutun tamamında neredeyse sıfır CO2 emisyonlarına sahip bir yaşam tarzını hedeflemektedir. CO2 emisyonları, ev aletlerinin enerji tasarruf performansları artırılarak ve bina materyallerini yüksek yalıtım performansı ile kullanarak iyice azaltıldı. Gerekli enerji, bir güneş enerjisi jeneratörleri, yakıt hücreleri ve depolama pilleri kombinasyonu ile üretilerek ve depolanarak sağlanacaktır. Panasonic enerji yönetimi sistemi, bu faydaları birbiri ile bağlantılı hale getirerek ve enerji kullanımını akıllıca kontrol ederek nispeten sıfır CO2 emisyonlarını hayata geçirmiştir. Bu arada, daha konforlu bir yaşam tarzını hayata geçirmek için akıllı kullanım, hava, ışık, su ve ısı gibi doğal elementler yardımıyla oluşturulacaktır. Ekolojik ve konforlu bir yaşam tarzı deneyimi sadece Panasonic’in sunabileceği bir olgudur.
Reklamlar
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: