Başlangıç > Arçelik Klima, Haber, Klima Markaları > Yeni Nesil İklimlendirme Ürünleri

Yeni Nesil İklimlendirme Ürünleri

Arçelik Yeni Nesil İklimlendirme Ürünleri!
Türkiye İklimlendirme ürünlerinin öncü markası Arçelik 2012’de çevre dostu enerji verimliliği sağlayan ticari ve bireysel klima cihazları ve ısıtma sistemlerini tanıtıma sunacak.
Yeni VRS3 Klima Serisi!
SODEX Fuarı’nda sergilenen ürünler arasında yerini alan VRS3 Serisi Klimalar Arçelik’in sektördeki iddiasını da ortaya koyuyor, 2011 senesinde Pazar lideri seçilen Arçelik yüksek düzeyde enerji tasarrufu sağlayan, süper sessiz mod, bina otomasyon düzenekleri ile uyumlu çalışan VRS3 Serisi Klimaları ile bu yılda lider olmayı hedefliyor. Üstün teknoloji VRS3 Serisi tek bir dış üniteye 64 adet iç ünitenin bağlana bildiği -200C’de ısıtma yapabilen, tek modül ile 20 HP, tek grup ile 80 HP kapasiteye ulaşa bilen, 1000 metreye kadar esnek borulama kapasitesine sahip olma özelliğini taşıyor.
Yüksek Derecede Enerji Tasarruflu Isıtma Sistemleri!
Güneş enerjisi sistemleri, titanyum katkılı boylerler, üç yıldızlı kazan sistemleri ve 1000 kw kapasitenin üzerinde bağlantı verebilen 4 yıldızlı premix yoğuşmalı duvar tipi kazan sistemleri, Arçelik’in üstün teknoloji ürünlerini tamamlayacak.
Arçelik’ten Enerji Verimliliğiniz İçin Üst Düzey İnverter Teknolojisi!
Sodex Fuarı’nda ısıtma esnasında enerji tüketimini en az seviyede tutan, – 15 0C’de bile ısıtma yapabilen, tek bir dış üniteye bir çok iç ünite bağlana bilme özelliği ile görüntü kirliliği yapmayan, normal klimalara göre % 50 enerji tasarrufu sağlayan, Multi İnverter Klimalar ön plana çıkacak.
Doğa ile Dost İklimlendirme Cihazlarında Üstün Kalite!
Ekonomik bir şekilde ısıtma, soğutma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan, havadan suya ısı pompaları güneş enerji panellerinin de eklenebildiği cihazlar bir taraftan enerji tasarrufunuzu artırırken, bir taraftan da karbondioksit salınımını en aza indiriyor.
Arçelik’ten Aydınlık Bir Dünya İçin LED Aydınlatma Sistemleri!
Sodex 2012’de tanıtıma sunulan bir diğer ürün ise Arçelik’in son teknolojiye sahip Led Aydınlatma Sistemleri, konvansiyonel aydınlatma sistemleri ile karşılaştırıldığında çok daha az enerji tüketimi ile aynı ışık şiddetini sağlayan ve gün ışığına yakın bir sıcaklık teknolojisi ile tüketicilerine yepyeni bir çözüm olacak.
Reklamlar
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: