Başlangıç > Air Conditioning, Haber, HVAC > Her Zaman En İyi Fiyatlar Totaline’da

Her Zaman En İyi Fiyatlar Totaline’da

Image2002 yılında, ısıtma, havalandırma, hava koşullandırma ve su basınçlandırma sektörleri için uluslararası TOTALINE yedek parça marketlerinin Türkiye bölümü olarak Alarko Carrier bünyesinde kurulan TOTALINE-Türkiye 10 yıldır kalitesini ve ürün kapsamını sürekli geliştirerek, yeni mağazalar açarak hizmet sunuyor. İnternet üzerinden satışlar da planlayan Totaline, önemli ürün gruplarında güncel fiyatlarını sektör dergileri aracılığı ile insert ekler biçiminde ulaştırmaya başladı. TOTALINE, ısıtma, soğutma, iklimlendirme, havalandırma, su arıtma, basınçlandırma ve otomatik kontrol sektörlerinde ihtiyaç duyulan ürün, yedek parça, tesisat, montaj, bakım, onarım malzemelerini ve ekipmanlarını toptan ve perakende satan marketler zinciridir.

TOTALINE, yüksek kaliteli orijinal (FOP: Fabrika Onaylı Parçalar) malzemeleri, en kısa sürede sağlamayı ve en ekonomik fiyata satmayı ilke edinmiş, sektöründe dünyanın en büyük organizasyonudur.

TOTALINE, ısıtma, havalandırma, iklimlendirme ve soğutma sektöründe dünya lideri olan Carrier Corporation’ın bir kuruluşu ve tescilli ticari markasıdır.

TOTALINE market fikri, 1980’li yılların başında doğmuş, 1984 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde 7 mağaza ile hayata geçirilmiştir. Bugün 900 adete ulaşan marketi ile Avrupa’da İspanya, İtalya ve Yunanistan’a, Ortadoğu’ya, Mısır ve Arap Yarımadası’na yayılmıştır.

TOTALINE, Türkiye’de Alarko Carrier’in 50 yıllık bilgi ve deneyiminden yararlanarak Türkiye’deki ilk marketini 2002 Ekim ayında İstanbul’da, ikincisini 2003 ekiminde Ankara’da, üçüncüsünü 2008 Mayıs’ında İzmir’de, son marketini de 2011 Mayıs’ında Antalya’da açtı.

TOTALINE’nın hedefi, kendi alanında Türkiye’nin dinamik ve büyüyen marketler zincirini oluşturmaktır.

TOTALINE ürün bilgilerini ve fiyatlarını www.totaline.com.tr sitesinde bulabileceğiniz gibi, isteğiniz üzerine basılı katalog ve fiyat bilgisi tarafınıza gönderilebilir. Kaynak: Alarko – Carrier

Reklamlar
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: