Selçuk Klima Servisi

İzmirin tüm bölgelerine haftanın yedi günü kesintisiz hizmet sunmaktayız. Eğitimli teknik servis personelimizle, TSE belgeli ekiplerimizle ve güleryüzlü hizmet anlayışımızla size bir telefon kadar yakınız. Sizlere sunduğumuz Klima Teknik Servis hizmetleri ödemelerinizi kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından faydalanabilirsiniz. Klima Servis talebinizi telefon veya internet üzerinden iletebilirsiniz.
Klima Bakımla – Bakmak arasında büyük fark vardır. Ehliyetsiz kişilerin ucuz fiyat vererek klima bakımları yaptığı ama bu bakımların cihazın normal çalışmasından ziyade daha da çok zarar görmesine ve yüksek maliyetli arızalara neden olduğu tespit edilmiştir. Bakımlarınızı bilirkişi ve uzmanlar dışında kimseye yaptırmayınız.
Klima arıza servisi fiyatlarımız perakende satış fiyatlarımız olup, tek bir klima cihazı için geçerlidir. Birden fazla cihazlarınız için fiyat isteyiniz. Üç adet ve üzeri cihazlarınızın arıza, montaj, bakım, sökülmeleri ve klima nakillerinizde özel iskontolar yapılmaktadır.
Klima montaj fiyatlarımız perakende liste fiyatımız olup, tek klima cihazı için geçerlidir. Birden fazla klima cihazı montajlarınız için fiyat isteyiniz. Üç adet ve üzeri cihazlarınızın montajlarında özel iskontolar yapılmaktadır. Sunulan klima montaj fiyatları İzmir şehir içi fiyatlarıdır. Fiyatlara K.D.V dahil değildir. Alo Klima İklimlendirme fiyatları önceden haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir.
Klima demontaj – klima sökme fıyatlarımız perakende liste fiyatımız olup, tek klima cihazı için geçerlidir. Birden fazla cihazlarınız için fiyat isteyiniz. Üç adet ve üzeri cihazlarınızın sökümlerinde özel  iskontolar yapılmaktadır.  Fiyatlara K.D.V dahil değildir. İzmir şehir içi klima sökme fiyatlarıdır.  İzmir şehir dışı klima sökme işlemlerinde servis ücreti uygulanır. Alo Klima İklimlendirme fiyatları önceden haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir.
Klima demontaj ve montaj – klima sökme ve takma fıyatlarımız perakende liste fiyatımız olup, tek klima cihazı için geçerlidir. Fiyatlara K.D.V dahil değildir. İzmir şehir içi klima sökme ve klima takma fiyatlarıdır. İzmir şehir dışı klima sökme ve klima takma işlemlerinde servis ücreti uygulanır. Alo Klima İklimlendirme fiyatları önceden haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir.
Klima gazı, soğutucu gaz ve akışkan ilave, takviye ve yenileme fıyatlarımız perakende liste fiyatımız olup, tek klima cihazı için geçerlidir. Fiyatlara K.D.V dahil değildir. Freon 407 klima gazı, soğutucu akışkan gaz sadece tamamen yenilenmesi yapılır. İzmir şehir içi klima gazı, soğutucu akışkan gaz ilave ve tamamının yenilenmesi fiyatlarıdır. İzmir şehir dışı klima gazı, soğutucu akışkan gaz ilave ve yenilemede servis ücreti uygulanır. Alo Klima İklimlendirme fiyatları önceden haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir.
Reklamlar
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: