Başlangıç > Air Conditioning, HVAC, Klima Özellikleri, Mobil Klima, Olimpia Splendid > Olimpia Splendid Klima – Mobil Frrido

Olimpia Splendid Klima – Mobil Frrido

Olimpia Splendid Mobil Klima

Çok yönlülük ve performans – Split versiyonda Frido mobil bir klimanın çok yönlülüğünü, sabit bir ünitenin performansıyla birleştirir. Dış ünitesi sayesinde, verimliliği ve performansı artar, ideal sıcaklığa hızlı şekilde ulaşılır ve yoğuşma otomatik olarak dışarıda yok edilir. Kurulum olmadan herşey, sınırlar olmadan en fazla özgürlük.

Zarif, aerodinamik yapı –Frrido Split, en ince detayına kadar çok dikkatli bir şekilde tasarlanırken şıklık ön plana alınmış. Tüm odalara uyum sağlayabilecek şekilde çok kompakttır.
Taşınabilir konfor – Kulpları ve arka tekerlekleri sayesinde, Frrido Split, havalandırmanın gerekli olduğu herhangi bir odaya kolaylıkla taşınabilir.

Basit, kullanıcı dostu ekran –Ekranın okunması ve anlaşılması kolaydır, bu da Frrido Split’in kullanımını oldukça kolay kılar.
Ay fonksiyonu – Ay modu, gece vücudun değişik metabolik durumlarına göre sıcaklık ve nem ayarlarını otomatik olarak yapar, bu sayede iyi bir gece uykusu uyursunuz.
Kolay çıkarılır sistem filtreler – Her zaman muhteşem işlemi sağlamak için, filtreler kolay çıkartma ve hızlı temizleme için pratik bir sisteme sahiptir.

Diğer fonksiyonlar
– Otomatik yoğuşma önleyici
– Nem alma fonksiyonu

Reklamlar
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: