Panasonic Etherea – KIT-E-MKE

Panasonic Inverter KIT – E7-MKEPanasonic Inverter KIT – E9-MKEPanasonic Inverter KIT – E12-MKEPanasonic Inverter KIT – E15-MKE

Yeni Econavi Sistemi Tasarımla Gelen Ekolojik Zeka

Enerji tasarrufu yaparak çevreyi korumak konforunuzdan fedakarlık etmenizi gerektirmemeli. Bu yüzden, eşsiz bir enerji tasarruf performansı sağlayan ECONAVI sistemli inverter klimalar ürün gamımıza dahil edildi. Aynı zamanda, kullanıcılar daha temiz hava için Patrol Sensor’lü Advanced + Plus e-ion Hava Temizleme Sistemi ile temiz havanın keyfini sürebilirler. Her iki gelişmiş özellik yaşam kalitesini artırmak için tasarlanmıştır. Aynı yaklaşımla Panasonic, otomatik algılama yapan ve enerji tasarrufunu daha da artıran akıllı eko fonksiyonlu yeni bir ECONAVI konsepti yaratmıştır. Bu, daha fazla kullanıcının kolayca enerji tasarrufu yapmasına ve çevreye katkı sunmasına olanak tanımaktadır. Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca insanın ECONAVI ile neleri değiştirebileceğini hayal edin. Daha yaşanılabilir bir gelecek mümkündür.

Yeni Etherea Serisi Econavi İle Olağanüstü Tasarruf

Panasonic’in yeni Etherea üniteleri her anlamda maksimum verim sunmaktadırlar. Bu üniteler, bir odadaki insanların varlığını ve hareketlilik seviyelerini algılayan ve çalışmayı buna göre ayarlayan yeni ECONAVI sistemi sayesinde minimum tüketim sunarlar. Bu özellik ısıtma konumunda %40’a soğutma konumunda %30’a varan enerji tasarrufu sağlar.

Panasonic Inverter KIT – E18-MKE

Yeni Econavi – Tüketimi Azaltarak Enerji Tasarrufu Sağlar

ECONAVI konsepti, klimanın çalışmasını odanın koşullarına göre düzenleyen çok hassas insan Hareket Sensörü ve Kontrol Programı teknolojilerini kullanır. Nasıl enerji tasarrufu sağlar? Enerjinin boş yere tüketildiği durumları tespit etmek ve soğutma gücünü otomatik olarak ayarlamak için insan Hareket Sensörü ve Kontrol Programı teknolojilerini kullanarak.

1. %30 tasarruf – ECONAVI sensörlü insan hareketlilik seviyesini algılar ve maksimum konfor ve maksimum tasarruf için hava akış yönünü ayarlar.

2. Saf Hava Sistemi – E-İON + sistemi havadaki bakterilerin, virüslerin ve küfün %99’unu yok eder.

3. 24 Saat Kaliteli Hava – PATROL SENSOR, en iyi hava kalitesini sağlamak için 24 saat görev başındadır.

4. Hassas Nem Kontrolü – Hassas nem kontrolü ortamdaki nemin hızla düşmesini ve ortamın aşırı kurumasını önler.

5. Rahatlatıcı Meltem Etkisi – Soft Breeze konumu, yumuşak bir esinti ile aşırı nemi yok eder ve belirgin sıcaklık değişimleri olmadan daha rahat etmenizi sağlar.

6. A Sınıfı Enerji Tasarrufu – A İnverter sistemi %50’ye varan oranlarda enerji tasarrufu ağlar. Hem siz kazanırsınız hemde doğa.

7. Gelişmiş Konfor – Autocomfort sistemi odanın koşullarını algılayarak odada kimsenin olmadığı durumlarda enerji tasarrufu modunda çalışır.

8. Sessiz Hava 20 dB – Süper Quite teknolajisi ile ürünlerimiz kütüphane kadar sessiz.

9. Alerji Önleyici Filte – Super Alleru-Buster filtre alerjenler, virüsler ve bakterileri etkisiz hale getirerek oda havasını temiz ve sağlıklı tutar.

10. 5 Yıl kompresör Garantisi

Patrol Sensörlü ADVANCED + PLUS E-ION Hava Temizleme Sistemi

Panasonic’in orijinal, etkinliği kanıtlanmış e-ion Hava Temizleme Sistemi şimdi eskisinden %15 daha etkilidir. Aktif e-iyonlar, toz partiküllerini yakalamak ve büyük filtreyi geri çekmek için salınır. Bu devrim niteliğindeki boomerang benzeri mekanizma sayesinde, odadaki hava temizlenerek sağlıklı ve konforlu bir yaşam sağlar.

Panasonic’ten devrim niteliğinde bir mekanizma

Hava, hem klima çalışırken hem de kapalı iken izlenir. Kir algılandığında hava temizleme fonksiyonu hemen çalışmaya başlayarak odadaki havayı temizler.

Algılar – Patrol Sensör: Sensör, havadaki kirliliği ölçer ve kirlilik belli seviyenin üstüne çıktığında havanın kirli olduğu kararı verilir ve Hava Temizleme Sistemi çalışır. Patrol Sensör Video

Yakalar ve Etkisiz Hale Getirir – E-İyon İşlemi: Havadaki asılı duran toz zerreciklerini yakalamak için 3 trilyon E – iyon salınır. İyonlar ayrıca bakterileri ve virüsleri de etkisiz hale getirir.

Elektriksel Olarak Tutar – E-İyon Filtresi: Filtre artı yüklüdür, bu yüzden eksi yüklü toz zerrecikleri elektriksel olarak çekilir. Bu elektriksel işlem tozun etkili bir şekilde yakalanmasını sağlar.

Reklamlar
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Yanıt Bırakın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: