Başlangıç > Air Conditioning, Haber, HVAC, Klima ve Sağlık, Soğutmada Klima - Klima Soğutma, İklim, İklimlendirme > Sıcak! – Çok Daha Sıcak Olmadan, Sıcaklara Karşı Tedbirinizi Alın.

Sıcak! – Çok Daha Sıcak Olmadan, Sıcaklara Karşı Tedbirinizi Alın.

Vantilatör ve Fanlar soğutma cihazları değildir – Vantilatör ve Fanlar sadece hava sirkülasyonu sağlamakta. Sıcak hava ortamlarında fan ile serinlemeye düşünüyorsanız eğer çok etkili bir yöntem olmadığını kendinizde keşfedeceksiniz. Fanlar sadece havayı sirküle ederek ortamdaki sıcak havayı daimi olarak size yönlendirirler.

Aşırı sıcaklar ve klimanız – Aşırı sıcaklar nedeniyle klimanızda bazı anormallikler gözlemleyebilirsiniz. Cihazınız dış ortam ısılarının yüksek olma yönünde tasarlanmadıysa eğer, klimanızın performansında belli bir düşüş fark edebilirsiniz. Örneğin klimanızın çalışma performansı ısıları – 15°C + 40 °C dereceleri arasında ise, dış ortam sıcaklıkları – 15°C altına düşmesi durumunda yada + 40°C üstü olması durumunda cihazınızdan tam verim alamayabilirsiniz. Klimanızın kullanım kılavuzu, teknik belgelerini kontrol edin cihazınızın çalışma performansları ve farklı ısılardaki özel durumlar için. Daha fazla bilgi

Reklamlar
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: