Başlangıç > Air Conditioning, Haber, Healthy Air, HVAC, Inverter Klima, Klima Markaları, Panasonic, İklim, İklimlendirme > Panasonic – Türkiye’ye İlk Türk Genel Müdür

Panasonic – Türkiye’ye İlk Türk Genel Müdür

Panasonic Türkiye’ye ilk Türk genel müdür. Panasonic Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapan Shigeo Suzuki, 1 Ağustos 2011 itibarıyla Panasonic Rusya’nın başına geçiyor. Panasonic Türkiye’nin yeni genel müdürü ise, daha önce Panasonic Türkiye Satış Direktörü olarak görev yapan Ahmet Telatar oluyor. 1972 yılında İstanbul’da doğan Ahmet Telatar, Türk tüketici elektroniği pazarında 14 yıllık bir profesyonel tecrübeye sahip. Boğaziçi Üniversitesi’nden 1995 yılında mezun olan Telatar kariyeri boyunca Profilo, Sony Eurasia ve LG gibi büyük şirketlerde çeşitli ürün müdürü, satış kanal müdürü ve satış müdürü görevlerinde bulundu. Panasonic Elektronik Satış A.Ş.’nin kuruluşundan itibaren satış direktörü görevini üstlenen Ahmet Telatar, 1 Ağustos 2011 tarihi itibarıyla Panasonic Türkiye Genel Müdürü olarak görev yapmaya başlayacak. Daha fazla bilgi

Reklamlar
 1. Gravatar
  Haziran 20, 2011, 7:53 pm

  İlginç ben Panasoni’ğin yıllardır Türkiyede olduğunu biliyordum. Yanılmıyorsam Melis Bozoğlu’nun Genel Müdür olduğu doğrultusunda internette bir haber okumuştum.

 2. Haziran 20, 2011, 8:06 pm

  Gravatar :

  İlginç ben Panasoni’ğin yıllardır Türkiyede olduğunu biliyordum. Yanılmıyorsam Melis Bozoğlu’nun Genel Müdür olduğu doğrultusunda internette bir haber okumuştum.

  Melis Bozoğlu Panasonic Türkiye – Klima Satış ve Pazarlama Müdürü. Panasonic Klima Satış ve Pazarlama Müdireliği görevini 13 Eylül 2010 tarihinde devralan Melis Bozoğlu, Panasonic Klima Sistemlerinin pazarlama stratejileri, stok yönetimi ve kampanya çalışmaları gibi geniş çaplı sorumluluklarını üstlenecek.

 1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: