Klima bakımının sağlığınızın yanı sıra diğer faydaları…

Düzenli bakımı yapılan klimaların sağlığımın yanı sıra başka ne gibi faydaları vardır?

1. Klimanızın kullanım ömrü artar – Bakım ve Check Up esnasında tespit edilenve işlevini tam yerine getirmeyen aksamlar tespit edilir. Sizinde onayınızı aldıktansonra bu parçalar yenisi ile değiştirilir. Bu şekilde klimanızın sıklıkla arızalanmasınıönleyerek cihazınızın kullanım ömrü uzar.

2. Cihazınızın verimi artar – Klimanızın ısı transfer yüzeylerinde meydana gelenkirlenme ve tahribatlar cihazın performansında düşüklüğe neden olur.Check Up ve Hijyenik Bakım esnasında cihazınızın ısı transfer yüzeyleri basınçlı suile yıkanarak cihazınızın ısı transferi önemli seviyede iyileştirilir.

3. Beklenmedik arızalar önlenir – Cihazınızda aşınmış, ömrü kısalmış parçalarerken tespit edilerek sisteminizde daha sonra meydana gelebilecek maliyetiyüksek arızalar önlenmiş olur.

4. %10 – 15 Elektrik tasarrufu sağlanır – Cihaz içerisindeki soğutucu gazınişletme basıncında mevsime göre basınç kontrolü ve kalibrasyon yapılması,klimanızın daha az enerji sarfederek daha fazla verim almanıza neden olacaktır.

5. Hoş olmayan kokular önlenir – Fungi (mantar), küf ve bakteriler özellikle ıslakve nemli ortamlarda gelişmekte. Klima drenaj vanası, coil’leri benzermikroorganizmaların gelişmesi için çok elverişli yerler. Benzer mikroorganizmalar istenilmeyen ve kötü kokulara neden olmakta. Cihazınızın bakımı sırasında bu aksamlar basınçlı su ile yıkanarak antibakteriyel ( ilaçlı su ) ile dezenfekte edilirler. http://www.aloklima.com/

Reklamlar
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: